KKurumsal

BÜYÜK HEKİMOĞULLARI
GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1985 yılında Adnan Hekimoğlu tarafından Konya’da kurulmuştur. Günlük 250 ton üretim kapasitesiyle sektöre adım atan Büyük Hekimoğulları, kısa sürede un sektörü içerisinde birçok başarıya imza atarak adını duyurmayı başarmıştır.
Büyük Hekimoğulları Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Büyük Hekimoğulları Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. bir aile şirketi olarak 1985 yılında Adnan HEKİMOĞLU tarafından Konya’da kurulmuştur. Günlük 250 ton üretim kapasitesiyle sektöre adım atan Büyük Hekimoğulları, kısa sürede un sektörü içerisinde birçok başarıya imza atarak adını duyurmayı başarmıştır. Yatırımda devamlılık ilkesi ile sektör içerisinde emin adımlarla ilerleyen Büyük Hekimoğulları, bugün geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin sayılı un markaları arasında yerini almaktadır. Kaliteli hammadde, verimli iş gücü, ileri teknoloji ve sürekli olarak gelişime açık olmak, Büyük Hekimoğulları’nın edindiği tecrübe ve markalarının sahip olduğu değerin sırlarındandır.

Büyük Hekimoğulları Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, teknolojisini ve kalitesini sürekli geliştirmek, bununla birlikte çalışanlarını güçlendirerek sektör içerisinde önemli bir yere sahip olmaya ve ülke kalkınmasına destek olmaya çalışmaktadır. Un sektöründeki tecrübesi ile hijyenik şartlara uygun olarak üretilen kaliteli ürünlerini müşterilerine sunmakta, ülke içinde ve dışında ürünlerini daha da yaygınlaştırarak üstün hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Kaliteden ödün vermeden, en sağlıklı şekilde üretim yapan, etik değerlere ve yasalara bağlılık gözeten Büyük Hekimoğulları Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. kendi karlılığı kadar Türkiye’nin kalkınmasına da katkıda bulunmayı ve ülkesine yararlı bir marka olmayı prensip haline getirmiştir.